Håland & Karlson

Håland & Karlson AS ble stiftet i 1982, og er i dag en del av Garda Sikring som er Norges største innen faget områdesikring.

 

Siden 1985 har arbeidet vårt også omfattet montering av gjerder og porter. I april 2002 flyttet hele bedriften inn i nye og tidsriktige produksjons- og administrasjonslokaler på Frakkagjerd i Tysvær Kommune.

 

Vi kan i dag tilby en rekke aluminiumprodukter som trapper, leidere, rekkverk, skap, containere, porter, dører, fotballmål, rister og faste gitter, samt en rekke andre kundetilpassede løsninger. Vi er også forhandlere av flaggstenger i glassfiber.

 

Som kunde av oss skal du være helt sikker på at du får kompetansen, kostnaden og monteringen som skal til for at du og ditt selskap er trygge.

 

Ta kontakt i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe dere med fysisk sikring.


Kontaktpersoner

Ivar Håland

Daglig leder + 47 932 37 405 ivar@halandogkarlson.no

Klara Serine Duesund

Kontoransvarlig (regnskap og fakturabehandling) + 47 982 85 908 klara.serine@halandogkarlson.no

Hanne Håland

Avdelingsleder for områdesikring + 47 932 37 403 hanne@halandogkarlson.no

Arvid Alvestad

Prosjektleder/Salg + 47 932 37 402 arvid@halandogkarlson.no

Vidar Innbjo

Avdelingsleder på produksjon + 47 932 37 406 vidar.innbjo@halandogkarlson.no

Jan Vidar Ringstrand

Montasje/befaring/produksjon + 47 932 37 404 jan.vidar@halandogkarlson.no

Joachim Sørhaug

Leder teknisk avdeling + 47 982 65 375 joachim@halandogkarlson.no

Yngve Josefsen

Servicetekniker/elektro + 47 412 92 930 yngve@halandogkarlson.no


Kontaktinfo

Håland & Karlson AS Frakkagjerdvegen 192, 5563 Førresfjorden 52 75 44 55

Send oss en henvendelse