Røa Gjerdefabrikk

Røa Gjerdefabrikk er en av Østlandets største aktører innen områdesikring (porter, gjerder, rekkverk, bommer etc), med rundt 50 ansatte og en årlig omsetning på ca. 80 millioner. Vi er en del av Garda Sikring, som er Norges største konsern innen områdesikring.

 

Røa Gjerdefabrikk har hovedkontor på Gjelleråsen utenfor Oslo i tillegg til distribusjonslager og utsalg på Steinberg i Drammen kommune.

 

Vi tilbyr det som trengs for å sette opp gjerder, rekkverk og porter. Vi leverer løsninger som du kan sette opp på egenhånd, eller så kan vi levere og montere en ferdig løsning for deg. Valget er ditt.

 

Som kunde av oss skal du være helt sikker på at du får kompetansen, kostnaden og monteringen som skal til for at du og ditt selskap er trygge.

 

Ta kontakt i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe dere med fysisk sikring.

 


Kontaktpersoner

Arne Austad

Senior Rådgiver arne@roa-gjerdefabrikk.no

Petter Farstadvoll

Salg Automasjon + 47 905 85 557 petter@roa-gjerdefabrikk.no

Patrik K. Olsen

Salg Oslo Vest, Asker, Bærum + 47 993 88 266 Patrik@roa-gjerdefabrikk.no

Henrik Bernhoff

Salg Oslo Øst, Romerike + 47 452 12 147 henrik@roa-gjerdefabrikk.no

Truls Heslien

Salg Buskerud +47 906 59 631 truls@roa-gjerdefabrikk.no

Marcin Platek-Chytkowski

Lagerleder +47 906 32 790 marcin@roa-gjerdefabrikk.no

Gro Mekiassen

Administrasjon +47 992 42 578 gem@roa-gjerdefabrikk.no


Kontaktinfo

Røa Gjerdefabrikk AS, hovedkontor Stamveien 8, 1481 Hagan 22 06 57 20
Trenger du service på din port eller bom?
Røa Gjerdefabrikk AS, lagerutsalg Nedre Skistadvei 1, 30 53 Steinberg
Våre salgs- og leveringsbetingelser

Send oss en henvendelse